برگزیدهسینما

پرویز پرستویی با “هم‌گناه” به شبکه نمایش خانگی می‌آید

"هم‌گناه" به کارگردانی مصطفی کیایی تازه‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی است که مجوز ساخت آن از سوی شورای پروانه ساخت غیرسینمایی صادر شده است.

به گزارش هنرنت، مصطفی کیایی تهیه کننده و کارگردان درام خانوادگی “هم‌گناه” است و  محسن کیایی  به همراه علی کوچکی نگارش فیلمنامه را برعهده دارند.

این نخستین تجربه برادران کیایی در شبکه نمایش خانگی است که در قالب سریالی اجتماعی رقم خواهد خورد.

این سریال که در مرحله پیش‌تولید قرار دارد تاکنون برخی از بازیگران خود را شناخته و ترکیب جدیدی از بازیگران سینما و تلویزیون را به شبکه نمایش خانگی خواهد آورد. پرویز پرستویی، مهتاب کرامتی، محسن کیایی، هنگامه قاضیانی، حبیب رضایی، رویا تیموریان و مسعود رایگان تاکنون به “هم‌گناه” پیوسته و به زودی بازیگران جدیدی به جمع آن‌ها اضافه خواهند شد.

کیایی کارگردانی و نویسندگی فیلم‌های برگزیده‌ای چون “عصریخبندان”، “بارکد”، “خط ویژه” و … را در کارنامه دارد. او که با کارگردانی “خط ویژه” سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگر و با نویسندگی “ضد گلوله” سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه را از آن خود کرده است، حالا با کارگردانی و نویسندگی “هم‌گناه” تجربه متفاوتی را در شبکه نمایش خانگی از سر خواهد گذراند.

“هم‌گناه” با سرمایه‌گذاری سرویس وی‌او‌دی فیلیمو در مرحله پیش تولید به سر می‌برد و به‌زودی خبرهای تکمیلی آن از سوی روابط عمومی سریال منتشر خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن