برگزیدهنمایش

“گفتگوی شبانه” در تماشاخانه شانو

نمایش گفتگوی شبانه از ۱۰ تا ۲۹ آذر ساعت ۱۹:۰۰ در تماشاخانه شانو اجرا میشود.

بسرویس تئاتر هنرنت: نویسنده و کارگردان نمایش گفت و گوی شبانه “امیر مهاجر سلطانی”، متولد ۱۳۳۵ در تهران، یکی از بنیانگذاران گروهِ تئاترِ کوچ است. او فعالیت ادبیِ خود را در سالِ ۱۳۵۵ با نگارش و کارگردانی نمایشنامه‌ی «غربت» با بازی پرویز پرستویی و عبدالرضا اکبری آغاز کرد که در همان سال در جشنواره‌ی سراسریِ تئاتر ساری مقام اول را کسب نمود.

از امیر مهاجر سلطانی پیش از این مجموعه داستانِ «اشباح» و مجموعه شعرِ «سهم من» توسطِ نشرِ آموزش در سوئد به چاپ رسیده است. او که در زمینه‌ی داستانِ کوتاه یک بار در سالِ ۱۳۸۶ در مسابقه‌ی داستان‌نویسی قلم زرین گردون و یک بار در مسابقه‌ی داستان‌نویسی جشنواره جهانی تیرگان در سالِ ۱۳۹۲ منتخب داستان‌ نویسی بوده، در زمینه‌ ی نمایشنامه ‌نویسی نیز در سی و یکمین جشنواره‌ی بین‌المللیِ تئاتر فجر منتخبِ نمایشنامه ‌نویسی گردیده است.

از دیگر عوامل نمایش گفت و گوی شبانه میتوان از: بازیگران: مهسا کریم زاده، رضا رمضانی کیا، نازنین بابایی، احسان محسنی کیاسری، دستیار کارگردان: رویا آذر، منشی صحنه: کتایون وزیری، طراح پوستر و بروشور: امیر مهاجر سلطانی، طراح صحنه: نینا اصفهانی، انتخاب موسیقی: سالار صداقت، مسئول روابط عمومی و تبلیغات: ناصر ارباب نام برد.

در خلاصه نمایش اینطور آمده است: تعریف انسان رو باید در زوایای تاریک و پنهانش جستجو کرد نه در اون چه آشکار می کند. در واقع همه‌ی رازهای انسان پشت همون ماسکی هست که به صورتش می زند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا