تجسمی

هم‌اندیشی «هنر و رسانه‌های ارتباطی در عصر کرونا» برگزار می‌شود.

به گزارش هنرنت، هم‌اندیشی «هنر و رسانه‌های ارتباطی در عصر کرونا» در قالب دو نشست تخصصی، دیدگاه‌های استادان و پژوهشگران را با محور هنر و رسانه‌های ارتباطی در عصر کرونا، به بحث می‌گذارد. این هم‌اندیشی ابتدا با ارائه گزارشی از غلامرضا آذری، دبیر علمی این هم‌اندیشی آغاز خواهد شد. در نشست اول، چند تن از اعضای گروه چندرسانه‌ای فرهنگستان هنر به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

در این نشست، نصرالله جهانگرد درباره «اهمیت رسانه‌های ارتباط جمعی در عصر کرونا» مقاله خود را ارائه می‌کند. «تحول در آموزش دانشگاهی مبتنی بر رسانه‌های دیجیتال در عصر کرونا» نیز عنوان مقاله‌ای است که یونس سخاوت ارائه می‌دهد. در ادامه بهروز مینایی درباره «بررسی تأثیر کرونا در صنعت بازی‌های رایانه‌ای» نظرهای خود را بیان خواهد کرد. سخنرانی علیرضا گلپایگانی درباره «استفاده از ظرفیت‌های انیمیشن برای آگاهی‌بخشی جامعه» پایان‌بخش نشست اول این هم‌اندیشی خواهد بود.

در دومین نشست این هم‌اندیشی نیز چهار مقاله‌ برگزیده دریافتی ارائه خواهد شد. هم‌اندیشی «هنر و رسانه‌های ارتباطی در عصر کرونا» روز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت، هم‌زمان با روز جهانی ارتباطات، از ساعت ۱۵تا ۱۷.۳۰ به‌صورت وبینار به آدرس http://honar.ac.ir برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا