برگزیدهنمایش

نمایش از “میان مردگان” به مجموعه تئاتر دیوار چهارم می رود.

به گزارش خبرنگار هنرنت، نمایش ا”ز میان مردگان” به نویسندگی شیما محمد بیگی و کارگردانی سمیه مطلبی و تهیه کنندگی علیرضا یگانگی، ۱۰ تا ۳۰ آذر  ساعت ۱۷:۴۵ در مجموعه دیوار چهارم به روی صحنه می رود.

نمایش از میان مردگان اقتباسی از مغازه خودکشی میباشد با داستانهای متفاوت تر . یک خانواده ۴ نفره صاحب این مغازه میباشند که شغل اجدادی انهاست و اتفاقاتی باعث میشود مسیر زندگی این خانواده تغییر کند.

سمیه مطلبی کارگردان نمایش در مورد نمایش ازمیان مردگان گفت: همیشه یک نقطه هایی از زندگی هست که باید بایستیم و نگاه کنیم به ردپای خودمان در جهان هستی.اینکه سرنوشتی که ما برای خود رقم میزنیم همان ارتعاشاتیست که به جهان میدهیم و این مهمترین قانون زندگیست که نسبت به آن بی تفاوتیم. از میان مردگان نمایشنامه ایست تلخ و شیرین و آینه ایست تمام قد که اکثر آدم ها میتوانند حتی لحظه کوتاهی از زندگی خود را در آن ببینند.

از عوامل نمایش از میان مردگان میتوان از بازیگران: (به ترتیب ورود به صحنه) علیرضا یگانگی، سمیه مطلبی، دنیا مستعلمی، فرزاد صبارو، حمیدرضا بوسعدی، حسین عماری امیرصیرفی، فرید یوسفی، سروش پارسا، فرید لطفی، آیدانا سبزواری،بازیگران خردسال: یسنا رزمی، شاینا تقی نیا،مجری طرح: انوشه زاهدی، طراح نور: ایمان نظری، عکاس: رضا نجیب، ساحل سبزعلی، هنگدرام: امیر سیدی، پیانو و طراح پوستر: حسین عماری، گریم: الهام گیوه کی، ساخت تیزر: مهدی مرادی و روابط عمومی: ناصر ارباب نام برد.

در خلاصه نمایش آمده است: خانواده ای که در مغازه ابزار مرگ و خودکشی می فروشند و یک سری اتفاق که رخ می دهد…

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا