برگزیدهتجسمی

نمایشگاه گروهی نقاشی و طراحی در گالری برج آزادی

به گزارش هنرنت، نمایشگاهی از آثار نقاشی گروهی از هنرمندان جوان به هنرگردانی دامون گلریز جمعه ۳۱ خرداد ماه در گالری برج آزادی  افتتاح شد و از ۲ الی ۹ تیر ماه بازدید برای عموم آزاد است. در این نمایشگاه که در حمایت از بیماران ایکتیوز برگزار شده، آثاری از هنرمندان جوان از شهرهای مختلف کشور به نمایش در خواهد آمد.
دامون گلریز کیوریتور  این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار هنرنت در رابطه با هدف از جمع اوری این مجموعه و روند شکل گیری ایده تا اجرا ، انتخاب آثار و تکمیل مجموعه گفت: هدف به نمایش گذاشتن مجموعه ی آثار هنرمندان جوان و معاصر و معرفی آنها و همچنین شناساندن هر چه بیشتر بیماران مبتلا به ایکتیوز به تمام جامعه است. وی افزود بعد از شرکت در  نمایشگاه های داخلی و خارجی به این نتیجه رسیدم که لازم هست تا خود هنرمندان در جهت پیشرفت و نمایش بهتر آثارشان در کنار هم اقدام به برگزاری نمایشگاه کنند تا اینکه این کار را به دست افرادی که صرفا به هدف بهره برداری مالی برای خودشان است، بسپارند.
دامون گلریز  در مورد تعداد، ابعاد و سبک و تکنیک آثاری که به نمایش گذاشته شد بیان کرد: در این نمایشگاه ۴۵ اثر وجود دارد که ۹۰ درصد آن ها از هنرمندان جوان کشور  و از شهرهای مختلف هستند. سبک و تکنیک آثار برای هر هنرمند مختص خودش است و ما در این نمایشگاه شاهد آثاری در سبک های رئالیست، اکپرسیونیسم، رمانتیسم ، آبستره و مفهومی با تکنیک های رنگ روغن، آبرنگ، اکرلیک و مدادرنگی بودیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن