برگزیدهنمایش

میزبانی بخش کودک و نوجوان جشنواره تئاتر مقاومت از آثار ۲ سال اخیر

هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت از آثار برتر حوزه کودک و نوجوان ۲ سال اخیر میزبانی خواهد کرد.

به‌ گزارش خبرگزاری هنرنت به نقل از روابط عمومی جشنواره، ناصر آویژه مدیر بخش کودک و نوجوان هفدهمین جشنواره تئاتر مقاومت از پذیرش آثار موفق این حوزه در ۲ سال گذشته خبر داد و افزود: هنرمندانی که طی سال های ۹۷ و ۹۸ در حوزه تئاتر کودک و نوجوان با موضوع مقاومت و دفاع مقدس اثر تولید کرده و اجرای عمومی داشته‌اند تا پایان مردادماه فرصت دارند دی‌وی‌دی آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی تهران، خیابان شهید احمد قیصر (بخارست) کوچه هشتم، پلاک ۱۶، طبقه ۶ ارسال کنند.

وی درباره کیفیت آثار ارسال شده گفت: میزان استقبال از این بخش قابل‌قبول بوده و تاکنون شاهد دریافت آثار خوبی با موضوع انقلاب، دفاع مقدس و مقاومت بوده‌ایم.

آویژه با بیان اینکه موضوعات متنوع و گسترده‌ای در فراخوان این جشنواره پیش‌بینی شده است، بیان کرد:  مجددا از هنرمندان این عرصه که با تمام توان و با قلم و فکر و اندیشه در پی ساختن نسلی پرشور و توانمند برای ایران اسلامی هستند، دعوت می‌کنم که در صورت تمایل، آثار خود را تا ۳۱ مردادماه ۹۹ به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با دبیری حمید نیلی، آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا