برگزیدهنمایش

مهتاب شکریان سومین تجربه صحنه اى خود را به نام “آلستار” روی صحنه می برد.

سرویس تئاتر هنرنت: مهتاب شکریان سومین تجربه صحنه اى خود را به نام آلستار بعد از نمایش های سرحدات لیر و اکلیل از بیست و هفتم دى ماه تا دوازدهم بهمن ساعت ٢١ در عمارت نمایشى نوفل لوشاتو به روی صحنه می برد.

متن نمایش آلستار توسط داوود پور حمزه نگارش شده است.

نمایش آلستار؛دخترانه ای که از دل سرکوب و بغض و عقده های سرباز کرده بوجود آمده است. زخم هایی که به شکل دومینو بر پیکر تمام جامعه و افرادش مینشیند.داستان دختری که برای رهایی از ناهنجاری خانوادگی و محیطی از منزل می گریزد با آرزوی یافتن ماوایی که بتواند رشد کند و محبتی که پدر و مادر بی مسئولیتش از و دریغ نموده اند، را بیابد…

نمایش آلستار را بازیگرانی بازی میکنند که خود دغدغه متن را داشتند و زیست مشابهی به لحاظ سنت گرایی در خانواده هایشان روبرو شده اند و شاهد رنج تبعیض و تحقیر و دفن آرزوهای خود بوده اند. تولد و مرگ آرزوهاشان را،و در طی سایکودرامی توان فرسا آمده اند تا به دیگران بگویند که ما می توانیم.

مهتاب شکریان افزود: من بعنوان کارگردان با تمام مشکلات این روزهای تئاتر دغدغه خودم دیدم که دست به خلق این اثر بزنم؛ کاری که در وهله اول مخاطبش رو خانواده ها و سپس نوجوانانى میدونه که در دنیایی از رنج های درونی و بیرونی گرفتارند. خانواده ها باید ببینند تا درک کنند چه در دل دخترانه هاشان میگذرد.

خانواده ها ،مسئولین آموزش و پرورش ،و همه دغدغه مندان ببینند حمایت کنند تا دخترانم، دختران تاترم، بازیگرانم و همه مردم ببینند ،بفهمند که یک دختر می تواند مریم میرزا خانی هم باشد…به فدای پدران و مادرانی که محبت و عشق را به فرزندانشان هدیه مى دهند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن