برگزیدهمد و لباس

معرفی هیئت‌ داوران هفتمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش

داوران دو بخش هنری و صنعتی هفتمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش معرفی شدند.

به گزارش هنرنت به نقل از روابط عمومی هفتمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش، اسامی هیئت‌ داوران در دو بخش هنری و صنعت این دوره از جشنواره “نقش تن‌پوش” به شرح زیر اعلام شد:

داوران بخش هنری:

بهنام کامرانی؛ متولد ۱۳۴۷، شیراز، دارای مدرک  کارشناسی رشته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و فوق‌لیسانس نقاشی از دانشگاه هنر و دارای مدرک دکترای پژوهش هنر است.

وی در حال حاضر عضو پیوسته انجمن نقاشان، عضو هیئت‌علمی دانشگاه هنر و عضو شورای نویسندگان فصلنامه هنر فردا است. کامرانی بیش از ۱۳ نمایشگاه انفرادی و بیش از ۱۰۰ نمایشگاه گروهی در ایران، فرانسه، ایتالیا، آلمان، اسپانیا، ژاپن، چین، ارمنستان، ترکیه، سوریه، اردن، آمریکا، سوئیس و یونان برگزار کرده است.

سحر سید جعفر؛ متولد ۱۳۵۸ و دانش‌آموخته رشته معماری از دانشگاه آزاد تهران، وی دوره‌های طراحی لباس را هم در ایران در جهاد دانشگاهی و هم در کوالالامپور در سال ۲۰۱۰ گذرانده و گواهی ثبت اثر چندین لباس برگزیده را بین سال‌های ۹۱ تا ۹۳ اخذ کرده است. ازجمله کارهای شاخص او می‌توان به برگزاری نمایش زنده «لباس مفهومی  با الهام از تاریخ ایران» در تالار وحدت و در سال ۹۳ اشاره کرد. همچنین وی تاکنون ۸۰ گواهی ثبت شیما از بنیاد ملی مد و لباس را دریافت کرده است.

هما دلورای؛ متولد سال ۵۹ و فارغ‌التحصیل دانشکده هنرهای زیبای تهران در رشته ارتباطات تصویری. او خانواده قلم پیر آموز را با نگرشی مدرن به خط کوفی طراحی کرده است.

ستاره اسکندری؛ بازیگر شناخته‌شده تئاتر، تلویزیون و سینما، بنیان‌گذار گروه «تار اول» است؛ گروهی که اعضایش در مرکز خرید میلاد نور کسب‌وکار کوچکی برای خود دست‌وپا کرده و به طراحی و بافت پارچه مشغول‌اند.

داوران بخش صنعت:

شاهرح جعفری(برند سله‌بن)، رامین جوانرود برند بادی اسپینر، محمد خاضع( برند سارک)، علیرضا صفاری(برند  ناریان) و مرجان صدرالعلمایی(برند تن درست).

این داوران طی دو روز، آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره را مورد داوری و ارزیابی قرار خواهند داد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن