برگزیدهسینما

فهرست فیلم‌های در حال اکران «هنروتجربه»/ «منگی» ۱۵ شهریور می‌آید.

به گزارش خبرگزاری هنرنت به نقل از روابط عمومی هنر و تجربه، با بازگشایی سینماها پس از تعطیلات دهه اول محرم، موسسه «هنر و تجربه» نیز اکران فیلم‌های خود را از چهارشنبه ۱۲ شهریور ماه از سر گرفت.

در حال حاضر فیلم سینمایی «یلدا» به کارگردانی مسعود بخشی، مستند سینمایی «خط باریک قرمز» ساخته فرزاد خوشدست، بسته «بازگشت کوتاه» با آثاری از ۶ فیلمساز، فیلم سینمایی «مثل یک عاشق» به کارگردانی بهرام گوهری، «وقتی پروانه شدم» ساخته آرش زارع، فیلم سینمایی «پرو» به کارگردانی بهزاد نعلبندی، مستند «چی چکا قصه شب» ساخته رها فریدی، مستند «شهر سوخته» به کارگردانی ناصر پویش در سینماهای «هنر و تجربه» در تهران و برخی شهرستان‌ها روی پرده هستند.

مجموعه «بازگشت کوتاه» شامل «عزیز» به کارگردانی سید مهدی موسوی برزکی، «اکو» به کارگردانی مهین صدری، «گاو آمریکایی» به کارگردانی آسمان طوسی، «جونده» به کارگردانی نوید صولتی، «آسمان آبی، زمین پاک» به کارگردانی مهیار ماندگار و «هدیه» ساخته سحر ستوده است.

همچنین به زودی تعدادی فیلم جدید به اکران «هنر و تجربه» اضافه خواهد شد که از جمله آن‌ها فیلم «منگی» ساخته رسول کاهانی است که از ۱۵ شهریور روی پرده می‌رود.

فروش بلیت فیلم‌ها در سامانه‌های رسمی و بلیت‌فروشی در گیشه سینماها نیز انجام می‌گیرد.

پروتکل‌های بهداشتی در سینماهای «هنر و تجربه» به طور جدی رعایت می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا