نمایش

فراخوان مسابقه عکاسی تئاتر از نمایش “بیوه سیاه، بیوه سفید”/ تخفیف ویژه نمایش “شاپرک خانوم” به مناسبت ماه رمضان

خبرهایی از تئاتر.

به گزارش هنرنت، گروه تئاتر چارسو با همکاری انجمن عکاسان خانه تئاتر مسابقه عکاسی از نمایش “بیوه سیاه، بیوه سفید” برگزار می‌کند. طبق فراخوان منتشر شده، روز شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷ گروه نمایش میزبان عکاسان جهت مسابقه عکس تئاتر خواهند بود و عکاس برتر پس از داوری که توسط انجمن عکاسان خانه تئاتر انجام خواهد شد معرفی و مبلغ ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به عنوان جایزه به برگزیده تعلق خواهد گرفت.

نمایش “بیوه سیاه، بیوه سفید” به نویسندگی مژگان  خالقی و کارگردانی حسن جودکی از ۱۶دیبهشت هر شب در عمارت نمایشی نوفل لوشاتو به روی صحنه می‌رود.

فراخوان مسابقه عکاسی تئاتر به شرح زیر است:

مقررات شرکت در مسابقه:

۱-  هر عکاس می‌تواند حداکثر با ۳ قطعه عکس بافرمت jpg  ( ۷۲dpi و طول ۱۰۰۰ pix) در این مسابقه شرکت کند.

۲-  ویرایش عکس‌ها فقط در حد اصلاح رنگ، نور و کادربندی مجاز است. جابه‌جایی عناصر تصویری یا تلفیق چند عکس با یکدیگر مورد داوری قرار نخواهد گرفت.

۳ -ستاد اجرایی ارسال کننده را صاحب اثر می شناسد، در صورتی که خلاف آن ثابت شود تمامی امتیازات باطل و اثر مزبور از مرحله ارزیابی و نمایشگاه احتمالی حذف می‌شود.

۴-  عکس‌های برگزیده بصورت گزارش تصویری با ذکر اسم عکاس در پایگاه خبری تئاتر Teater.ir به نمایش در خواهد آمد.

۵ -گروه تئاتر چارسو فقط مجاز به استفاده از آثار منتخب در فضای مجازی با ذکر نام عکاس خواهد بود.

۶- در صورت تمایل به چاپ کتاب از عکس‌های منتخب مبلغ دو میلیون ریال حق التصویر به هر عکاس پرداخت خواهد شد.

۷- به تمام شرکت‌کنندگانی که آثارشان به بخش مسابقه راه یابد گواهی شرکت اهدا خواهد شد.

جوایز:

به عکاس برگزیده لوح تقدیر و مبلغ ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال جایزه نقدی پرداخت خواهد شد.

هیئت داوران:

۱- ابراهیم حسینی

۲- پریناز آل آقا

۳- مصطفی قاهری

گاه‌شمار مسابقه:

آخرین مهلت ثبت نام برای عکاسی، پایان روز ۱۹ اردیبهشت خواهد بود.

عکاسان مشخصات خود را که شامل: نام و نام خانوادگی و شماره تماس است جهت ثبت نام و رزرو صندلی به شماره واتساپ ۰۹۳۶۲۹۶۲۹۵۳ ارسال کنند.

اولویت و رزرو صندلی بر اساس زمان ثبت‌نام عکاسان صورت خواهد گرفت، و عکاسانی که ابتدای  فراخوان ثبت نام کنند در نوبت اول اجرای مسابقه عکاسان قرار خواهند گرفت.

با توجه به ظرفیت سالن در صورت ثبت نام بیش از ظرفیت اجرای دوم مسابقه برگزار خواهد شد که توسط گروه اجرایی اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان اجرای مسابقه عکاسی ۲۱ اردیبهشت ساعت ۱۷ تماشاخانه عمارت نوفل لوشاتو سالن شماره  ۱

آخرین مهلت ارسال آثار به ایمیل  Bivehtheater@gmail.com پایان روز ۲۳ اردیبهشت

داوری: ۲۵ اردیبهشت

اعلام اسامی پذیرفته شدگان از طریق وب سایت پایگاه خبری تئاتر اطلاع رسانی خواهد شد.

برگزیده مسابقه عکاسی در روز جمعه ۲۷ اردیبهشت در محل اجرای مسابقه در تماشاخانه نوفل‌لوشاتو معرفی خواهد شد.

 

تخفیف ویژه نمایش “شاپرک خانوم” به مناسبت ماه رمضان

ساعت اجرای نمایش “شاپرک خانوم” به دلیل همزمانی با ماه مبارک رمضان تغییر کرد و به همین مناسبت تماشاگران می‌توانند بلیت‌های خود را با تخفیف‌های ۴۰ درصدی تهیه کنند.

این تئاتر نوشته بیژن مفید و به روایت و کارگردانی حسن انصاریان که از ابتدای اردیبهشت ماه به روی صحنه رفته است، به دلیل همزمانی با ماه مبارک رمضان در ساعت اجرا تغییراتی خواهد داشت. بر این اساس نمایش در روز دوشنبه تعطیل است و از روز سه شنبه هفدهم اردیبهشت ماه ساعت اجرای نمایش از ۲۰ به ۲۰:۳۰ تغییر کرد. همچنین به مناسبت ماه رمضان تماشاگران می‌توانند بلیت های خود را با تخفیف های ۴۰ درصدی تهیه کنند.

این اثر به صورت کاملاً مستقل و بدون حمایت سازمان و نهاد خاصی به دنبال رساندن پیام انسانیت، عشق ورزی و گذشت و بخشش است. در این تئاتر که رویکردی با مخاطب کودکان و نوجوانان دارد، سیاوش طهمورث، فریبا متخصص، بهرام سروری نژاد، قربان نجفی، محمد آقامحمدی، آذین فولادوند و سبا قاسمی بازیگران بزرگ‌سال و پارسا رضوی، نرگس اله وکیلی و حسام صیادی بازیگران کودک و نوجوانی هستند که ایفای نقش می کنند.

حسن انصاریان بیشتر به عنوان نویسنده در سینمای ایران شناخته می‌شود، او در دهه ۶۰ آثاری چون “توطئه”، “روباه قرمز” و “خرس پشمالو” و “گل اخمالو” را به صحنه برد و پس از سال‌ها این تئاتر که داستان گرفتار شدن یک شاپرک در دام عنکبوت‌ است را روایت می‌کند.

نمایش “شاپرک خانوم” تا خرداد ماه هر شب به جز شنبه ها در سالن سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به روی صحنه می‌رود. علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به وب‌سایت تیوال به نشانیwww.tiwall.com یا گیشه بلیط فروشی سالن کانون پرورش فکری در خیابان خالد اسلامبولی مراجعه کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن