نمایش

‌«شکار مرگ» میزبان خبرنگاران و عکاسان می‌شود

نمایش «شکار مرگ» به نویسندگی آیرا لوین و با ترجمه شهرام زرگر و بازنویسی و کارگردانی نگار عزیزی روز چهارشنبه سوم آذر ماه ساعت هفده و سی در تماشاخانه اهورا میزبان خبرنگاران و عکاسان خواهد شد.

به گزارش مشاور رسانه نمایش، نمایش «شکار مرگ» از سی آبان ماه اجراهای نمایش خود را آغاز کرد و با استقبال خوبی روبرو شد. تا کنون هنرمندانی چون «علیرضا استادی» بازیگر سینما و تئاتر، «مسعود ترابی» کارگردان سینما، «حسن اسدی» بازیگر تلویزیون و سینما، «سروش طاهری» مدرس دانشگاه و همچنین بازیگر سینما و تئاتر، «رضا خضرایی شاد» طراح نور و همینطور «حامد رحیمی نصر» به تماشای این نمایش نشسته‌اند.
در خلاصه نمایشنامه آمده است: «شکارمرگ داستان یک نویسنده معروف است که مدتی است دچار رکود قلم شده است.رسیدن یک نمایشنامه از سمت یکی از شاگردانش به دست او سرآغاز ماجراهایی در زندگی وی می‌شود.» 

از عوامل نمایش شکار مرگ می‌توان از:
بازیگران:
حامد صالح پور. نگارعزیزی. محمد خوشبخت. شیما جعفرزاده
و با صدای: مسعود خطیبی و کتایون رزم حسینی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: رامین دولت آبادی، منشی صحنه: نسیم کاظمی نیک، طراح صحنه و ساخت دکور: رامین دولت آبادی، ساخت تیزر: نوید کشوری، مدیر صحنه: محمد براتعلی، دستیار صحنه: ابوالفضل قزلسفلی، طراح نور: سبحان عبدی قهرودی، طراح و مجری گریم: نسترن گلی زاده، طراح لباس: نگار عزیزی، انتخاب موسیقی و امور فنی: محسن یزدانی، طراح لوگو: سامی طباطبایی، طراح پوستر: امیرحسین ازندریان ملایری
، عکاس: علیرضا آذری راد، مدیر روابط عمومی: سارا سیبی، مشاور رسانه: ناصر ارباب نامبرد.

نمایش «شکار مرگ» ۳۰ آبان الی ۱۶ آذر ماه، ساعت ۱۷:۳۰ در تماشاخانه‌ اهورا به روی صحنه می‌رود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا