برگزیدهنمایش

«شاتر شیطان» به صحنه می رود

نمایش «شاتر شیطان» به نویسندگی، طراحی و کارگردانیِ مریم برزگر و تهیه‌کنندگیِ محمد خرم، از بیست‌وچهارم شهریورماه در عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود.

به گزارش هنرنت، برزگر پس از شانزده سال فعالیت در زمینۀ تئاتر، به‌عنوان نویسنده و کارگردان و همچنین سپری‌کردن تجربه‌های چون نمایش‌های «ماراساد» و «تهوع» در پردیس تئاتر شهرزاد، «شاتر شیطان» را به اجرا در خواهد آورد.

این نمایش داستان زندگی مردی به نام«تسواف» است که با خدمتکارش «واگنر» زندگی می‌کند و در برزخِ ذهنیِ خویش گرفتار شده است. این برزخ، پیامدِ شکنجه وعشقی مریض‌گونه به دختر هجده‌ ساله‌ای به نام«تیرگرام»است، غافل ازاینکه خدمتکارش، واگنر، حاصل همان عشق نافرجام است. واگنر، درپیِ فرصتی می‌گردد تابه خاطر مادرش، از تسواف انتقام بگیرد.

شکیب شجره، فرزانه سهیلی و همایون حیدرزاده در این اثر به ایفای نقش می‌پردازند.

شکیب شجره، بازیگر، پژوهشگر، محقق و برگزارکننده ورکشاپ‌های داخلی و بین‌المللی بازیگری بر اساس متد امیم ترا، پس از نقش‌آفرینی در آثاری چون فیلم‌سینمایی«خوببدجلف»، سریال«هیولا»، نمایش‌های«تهوع»، «ماراساد»، «اژدهاک»، «آدم آدم است»،«ژوکاست»و «پروانه‌های غمگین من در یک صبح دل‌انگیز بهاری» در نمایش «شاتر شیطان» به‌عنوان بازیگر حضور دارد.

دیگر عوامل اثر عبارت‌اند از: دستیار کارگردان: عماد کرمی؛ طراح صحنه: مریم برزگر؛ طراح لباس: پارمیس امانت؛ دوخت لباس: میتراقاسمی پیروز و خانه طراحی ودوخت پارمیس امانت؛ طراح صدا و موسیقی: امید دولتخواه؛ طراح پوستر و بروشور: امیررجبی؛ ساخت تیزر: رامین گرجی؛ روابط عمومی: ندا کاوندی و مهران عشریه.

فروش بلیط اینترنتیِ «شاتر شیطان» در سایت تیوال آغاز شده است. این نمایش، از بیست‌و چهارم شهریورماه تا ۱۵ مهرماه ۱۳۹۸ هرروز، ساعت ۱۹:۴۵ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نمایشی نوفل‌لوشاتو به نشانیِ حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو، بعد از چهارراه رازی، نرسیده به خیابان ولیعصر، کوچۀ زیبا، عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه خواهد بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن