برگزیدهنمایش

دکتر محمد‌جواد حق شناس؛ رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران به تماشای نمایش “آبگوشت زهرماری” نشست.

به گزارش خبرنگار هنرنت، دکتر محمد‌جواد حق شناس بعد از تماشای نمایش آبگوشت زهرماری گفت: “تماشای این نمایش فرصت بسیار خوبی برای من بود. ممنونم از آقای اسدی کارگردان نمایش و همکارانشان که برای دیدن نمایش آبگوشت زهرماری دعوتم کردند.نمایشی بسیار گرم و پر احساس همراه با موسیقی درخشان جنوب، بوشهر، نوای نی‌انبان و سازهای جنوبی که همیشه با خودش گرما، احساس و حرکت را می‌آورد؛ مخصوصا در این شب‌های سرد زمستان در تهران.
تماشای این نمایش از جوانان جزیره‌ی خارک تجربه خوبی برای من بود. برایشان آرزوی موفقیت دارم و ان‌شاالله شاهد اجراهای دیگرشان و اجراهای بز‌رگ‌تری از این عزیزان در نمایش‌های بعدی و فرصت‌های آتی در جشنواره‌های بزرگ تئاتر باشیم. امیدوارم هم بچه‌های این گروه و هم دیگر بچه‌های این استان را پویاتر، قوی‌تر و درخشان‌تر ببینیم.”

وی افزود: “خبردار شدم که جناب آقای بهزاد فراهانی هم در شب‌ اول به دیدن این نمایش آمده بودند، اظهار رضایت کرده بودند و کار را بسیار خوب ارزیابی کرده بودند. من خودم گرچه رشته‌ام تئاتر نیست اما هرگاه فرصت مناسبی پیدا کنم، به دیدن نمایش ‌می‌آیم. این کار را بسیار منسجم، با بازی خوب بازیگران، هماهنگی خوب و دارای پیام‌های نسبتا مناسب و روشنی دیدم. از همه‌ی گروه نمایشی برای دعوتم به این نمایش تشکر می‌کنم.”

نمایش “آبگوشت زهرماری” به نویسندگی “آرش آبسالان”، کارگردانی “حسین اسدی” و تهیه کنندگی “امیرحسین شفیعی”، آذر و دی ماه نود و هشت ساعت ۱۸ در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه می رود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن