موسیقی

داوری بخش موسیقی هنرواره «روایت جهاد» به پایان رسید.

به گزارش هنرنت به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، متن بیانیه هیات داوران موسیقی هنرواره روایت جهان به این شرح است: «رخداد هنری روایت جهاد با هدف ترغیب و شناسایی علاقه‌مندان به فعالیت در عرصه‌های مختلف هنر، به ویژه موسیقی، با موضوعات اجتماعی مهمی همچون همه‌گیری بیماری هولناک کرونا و همیاری و کمک‌رسانی به دردمندان و نیازمندان متاثر از این شرایط و نیز پاسداشت جان‌فشانی‌های فداکاران عرصه بهداشت و درمان کشور در مبارزه با ویروس کرونا شکل گرفت.

در این راستا، پس از تحویل آثار به هیات داوران از سوی دبیرخانه، اقدام لازم برای بررسی، داوری و اعلام آثار برگزیده در این رویداد هنری انجام شد. پس از انتخاب آثار قابل رقابت و داوری، ارزیابی در قالب دو بخش شامل «موسیقی-ترانه» با ۸۲ اثر و «موسیقی، سرود و موزیک‌ویدئو» با ۳۷ اثر انجام و در نهایت سه اثر برگزیده در هر بخش انتخاب و موسیقی یک اثر ویدئویی شایسته تقدیر شد.

هیات داوران ضمن ارج نهادن به تلاش همه عزیزان شرکت‌کننده در این رخداد هنری و مردمی، امیدوار است با شناسایی آثار ارزنده‌ ضمن تقدیر و تشویقِ برگزیدگان، شرایطی مناسب برای تداوم و توسعه فعالیت‌های افراد مستعد در آینده به شکلی صحیح و مفید فراهم شود و حمایت و پیگیری‌های لازم از سوی متولیان امر به نحو مقتضی و موثر انجام شود.»

سیدمحسن حسینی دبیری بخش موسیقی هنرواره ملی «روایت جهاد» را بر عهده دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا