برگزیدهفرهنگ و ادبیات

ثبت نام دوره‌های جدید نویسندگی مکتب مهر آغاز شد

جزییات دوره‌های آموزش نویسندگی مقدماتی و پیشرفته در مکتب مهر با تدریس راضیه تجار، حسین فتاحی و محمدرضا شرفی خبوشان اعلام شد.

به گزارش هنرنت به نقل ار روابط عمومی سپهر سوره هنر، مکتب مهر حوزه هنری با همکاری مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری، دوره‌های داستان‌نویسی را با حضور استادان برجسته این رشته برگزار می‌کند. این دوره‌ها در دو سطح مقدماتی و پیشرفته، با حضور سه تن از اساتید ادبیات کشور در حوزه هنری برپا می‌شود.

راضیه تجار، محقق، نویسنده و از اعضای هیات موسس انجمن قلم ایران، تدریس در دوره داستان‌نویسی مقدماتی را روزهای دوشنبه، از ساعت ۱۷ تا ۱۹ بر عهده دارد و دوره پیشرفته را نیز برای هنرجویانی که دوره مقدماتی را سپری کرده‌اند، در همان روز، از ساعت ۱۵ تا ۱۷ برگزار می‌کند.

حسین فتاحی نیز دوره داستان‌نویسی پیشرفته را در مکتب مهر برگزار می‌کند و علاقه‌مندان به حضور در این دوره می‌توانند با ثبت‌نام در سایت از تجربیات وی بهره‌مند شوند.

همچنین هنرجویانی که علاقه‌مند به سبک نویسندگی محمدرضا شرفی خبوشان هستند و دوره مقدماتی نویسندگی را طی کرده‌اند، می‌توانند روزهای سه‌شنبه، از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در دوره پیشرفته این نویسنده شرکت کنند.

دوستداران نویسندگی می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر، به سایت www.maktabemehr.ir مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۸۴۱۷۲۳۰۵ و ۸۸۸۹۶۹۲۸ تماس بگیرند

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن