برگزیدهمد و لباس

“تمدید مهلت ارسال اثر به پنجمین نمایشگاه لباس عاشورایی”

مهلت ارسال اثر به پنجمین نمایشگاه لباس عاشورایی که در متن فراخوان این رویداد، دوم مرداد اعلام شده بود، تا 20 مردادماه تمدید شد.

سرویس مد و لباس هنرنت: قرار است پنجمین نمایشگاه لباس عاشورایی از  ۲۶ تا ۳۱ مردادماه در فرهنگسرای نیاوران برپا شود.

مشروح متن منتشر شده از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در فضای مجازی با هدف انتشار اعلام خبر تمدید مهلت ارسال اثر به پنجمین نمایشگاه لباس عاشورایی به شرح زیر است:

“به دلیل شرایط خاص این روزهای جامعه (کرونا) و اهمیت موضوع رویداد و نمایشگاه مد و لباس عاشواریی، مهلت ثبت‌نام و شرکت در این رویداد و نمایشگاه  تا تاریخ ۲۰ مردادماه ۱۳۹۹ تمدید گردید.

با توجه به تأکید ریاست محترم جمهور مبنی بر توسل به ائمه اطهار(ع) و بخصوص بهره‌مندی‌های معنوی مردم از آئین‌های مرتبط با سوگواری حضرت سیدالشهداء(ع)، پنجمین رویداد و نمایشگاه مد و لباس عاشورایی در زمان تعیین شده از سوی کارگروه مد و لباس کشور برگزار می‌گردد. ”

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با دبیرخانه متمرکز این رویداد به نشانی تهران، چهارراه کالج، کوچه هلال احمر، پلاک۶ با  شماره تلفن ۰۲۱‌-۶۶۷۲۲۳۱۳ و یا دبیرخانه غیر متمرکز آن به نشانی تهران، تقاطع خیابان طالقانی و مفتح، جنب بانک صادرات، پلاک۱۶۱، طبقه دوم به شماره ۰۲۱-۸۸۸۶۵۰۷۲  تماس بگیرند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا