نمایش

بیانیه انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در محکومیت اهانت به ساحت پیامبر اکرم (ص)

به گزارش هنرنت، انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در محکومیت اهانت به ساحت پیامبر اکرم (ص)  بیانیه ای منتشر کرد که متن آن بدین شرح است:

“﴿یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَالله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَ لَوْ کرِهَ‌الْکافِرُونَ﴾ (الصف: ۸) 

تو را با عطر مهربانی و ذکر و سجود و مقام رضای الهی به یاد می‌آوریم. تا فضیلتی از تو گفته می‌شود دل‌ها بوی گل محمدی به خود می‌گیرد و بشریت و کائنات و عالم امکان به وجود تو که همانا “خُلقٍ عَظیم” هستی مفخّر است. 

جهان امروز چه سخیفانه و مزورانه به چهره آفتاب خاک می‌پاشد و همزمان داعیه‌دار آزادی بیان و دموکراسی است. 

دست ننگین سناریوپردازان شیطان‌صفت استکبار جهانی، این‌بار توسط رئیس‌جمهور نادان و بیخرد فرانسه، حریم قدسی پیام‌آوران صلح اخلاق و معنویت را شکست و برگی دیگر بر کتاب قطور اهانت‌های غرب مدرن بر چهره تابناک انبیاء الهی (علیهم السلام) افزود. 

بی‌شک حمایت مکرون از اقدام وقیحانه و توهین‌آمیز یکی از نشریات این کشور به ساحت انور مقدس رسول مهربانی‌ها، سراج منیر و برهان نصیر، محمد مصطفی «ارواحنا فداه» چیزی جز رسوایی برای مدعیان دروغین آزادی بیان و اندیشه در نظام سلطه جهانی ندارد و به‌یقین خداوند متعال مکر «مکرون» را به خود وی و اذنابش که بازیچه دست صهیونیسم بین‌الملل هستند برخواهد گرداند که: وَ مَکَروا وَ مَکَرَاللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَیرُالماکِرینَ 

و (یهود و دشمنان مسیح، برای نابودی او و آیینش) نقشه کشیدند و خداوند (بر حفظ او و آیینش) چاره‌جویی کرد و خداوند، بهترین چاره‌جویان است. 

انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به نمایندگی از طرف جمعی از هنرمندان متعهد تئاتر کشور این اقدام سنگین را شدیدا محکوم کرده و در آستانه هفته وحدت بر تقریب مذاهب اسلامی و ضرورت اتحاد بین آحاد جامعه بزرگ اسلامی و مقاومت در برابر نظام سلطه و استکبار تاکید می‌کند.”

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا