برگزیدهنمایش

با ارائه تخفیف ۲۰ درصدی برای سه روز نخست اجرا؛ تماشاخانه آژمان «خانه عروسک» می‌شود

نمایش «خانه عروسک» نوشته هنریک ایبسن، با ترجمه بهاره آقاگل زاده و به کارگردانی یوسف محمدی، در آخرین دوره از اجراهای اسفند ماه ۱۴۰۰ در سالن شماره یک (ارائه) تماشاخانه آژمان به روی صحنه می‌رود.

به گزارش هنرنت به نقل از مشاور رسانه اثر، نمایش «خانه عروسک» نوشته هنریک ایبسن، با ترجمه بهاره آقاگل زاده و به کارگردانی یوسف محمدی، از ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۰، ساعت ۱۹:۳۰ در سالن شماره یک (ارائه) تماشاخانه آژمان به روی صحنه می‌رود.
«خانه عروسک» چهارمین تجربه کارگردانی یوسف محمدی به شمار می‌رود که پیش از این، نمایشهایی همچون «پدر» و «این سو، آن سو» را به روی صحنه برده است.
در جدیدترین اثر گروه هنری رُخداد، بهناز سعیدی، احمد احمدی، فائزه قربان نژاد، امیرحسین سیّداسماعیل و رضا ملک زاده به ایفای نقش می‌پردازند.
در خلاصه داستان چنین آمده است:
«تو هرگز منو دوست نداشتی، فقط از این که به من ابراز عشق کنی لذّت می‌بردی، همین.»
لازم به ذکر است؛ هنریک ایبسن در زمره بزرگ‌ترین استادان هنر تئاتر در جهان قرار می‌گیرد و تا به حال، آثار متعددی از این درام‌نویس نامدار در سطح دنیا به روی صحنه رفته است.
همچنین، گروه نمایشی برای سه روز نخست اجرا، ۲۰ درصد تخفیف برای مخاطبان تیوالی در نظر گرفته است.
دیگر عوامل اثر، عبارتند از:
تهیه کننده: یوسف محمدی، مجری طرح: مرضیه کاظمی، مدیر تولید و امور اجرایی: هانی افضلی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: شهاب شهبازی، منشی صحنه و مدیر صحنه: صوفیا محمّدخانی، طراح صحنه و لباس: شهاب شریفی، طراح چهره پردازی: ملیکا رمضانی، نور، صدا و انتخاب موسیقی: صادق مرادی، مدیر تبلیغات و روابط عمومی: پیام احمدی کاشانی، مشاور رسانه: پیام احمدی کاشانی و فرزاد جمشیددانایی، عکاس: پیام احمدی کاشانی، فرزاد جمشیددانایی، فهیمه علی بیگی و لیلا محرم پور، طراح گرافیک: مهدیه خدابنده لو، ساخت تیزر: فائزه قربان نژاد.
نمایش «خانه عروسک»، از ۱۰ اسفند ماه تا ۲۷ اسفند ماه ۱۴۰۰، ساعت ۱۹:۳۰ در سالن شماره یک (ارائه) تماشاخانه آژمان به روی صحنه خواهد رفت و مخاطبان می‌توانند از طریق مراجعه به سایت فروش بلیط تیوال به نشانی: https://www.tiwall.com/p/aroosak.khaneو همچنین، گیشه تماشاخانه آژمان واقع در بلوارکشاورز، خیابان کبکانیان، نبش کوچه مرتضی زاده، پلاک ۱۲ اقدام به خریداری بلیط نمایند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا