نمایش

بازدید شهردار منطقه ۱۱ تهران از عمارت نوفل لوشاتو

شهردار منطقه ۱۱ تهران در اقدامی فرهنگی، از سالن‌های عمارت نوفل لوشاتو بازدید و با مدیر این مجموعه‌ گفت‌وگو کرد.

به گزارش هنرنت به نقل از روابط عمومی عمارت نوفل‌لوشاتو، نصرالله آبادیان (شهردار منطقه ۱۱ تهران) روز گذشته با حضور در عمارت نوفل‌لوشاتو، از دو سالن این مجموعه، واحدهای اداری، فضای سبز محوطه بیرونی، اتاق‌های فرمان و خروجی‌های اضطراری و… بازدید کرد.

این در حالی است که پیش از این هم، شهردار منطقه ۱۱ تهران برای گفتگو پیرامون مشکلات مجموعه‌های خصوصی تئاتر و کمک برای رفع موانع احتمالی، به تعدادی دیگر از سالن‌های خصوصی تئاتر رفته بود.

نصرالله آبادیان در گفت‌وگو با داود نامور (مدیر عمارت نوفل‌لوشاتو) برای کمک به رونق و توسعه فعالیت‌های این مجموعه اعلام آمادگی کرد و گفت: برای کمک به فعالیت‌های فرهنگی هنری تماشاخانه‌ها به خصوص عمارت نوفل‌لوشاتو هر کاری در چهارچوب ضوابط قانونی از عهده شهرداری منطقه ۱۱ بربیاد کوتاهی نخواهد کرد.

آبادیان قول نگاه ویژه حمایتی این شهرداری را به مدیر تماشاخانه‌های خصوصی داد و ضمن استقبال از حفظ چنین محل فرهنگی و نمایش‌هایی که در آن روی صحنه می‌رود، خواستار تعامل دو جانبه برای حضور کارمندان و کارگران شهرداری منطقه ۱۱ در عمارت نوفل‌لوشاتو و تماشای تئاترهای آن شد.

آبادیان همچنین پس از بررسی خیابان نوفل‌لوشاتو، از اجرای اقدامات موثری برای ساماندهی فضای فرهنگی این خیابان و محوطه اطراف آن در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

داود نامور نیز از نگاه فرهنگی و حمایتی شهردار منطقه ۱۱ قدردانی و اظهار امیدواری کرد افزایش این تعامل‌ها بین مدیران تماشاخانه‌های خصوصی با شهردار محترم منطقه ۱۱ بتواند روند رشد و توسعه فعالیت‌های فرهنگی هنری و نیز رفع مشکلات پیش‌روی بخش خصوصی را تسریع کند.

بعد از پایان بازدید نصرالله آبادیان از عمارت نوفل‌لوشاتو، داود نامور هدیه‌ای به رسم یادبود و قدردانی، از طرف این مجموعه فرهنگی و هنری به وی اهدا کرد.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا