برگزیدهنمایش

آثار راه‌یافته به مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند.

به گزارش هنرنت به نقل از روابط عمومی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر، آثار راه‌یافته به بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند.

عناوین آثار منتخب از میان آثار متقاضی طبق فراخوان بدون اولویت به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر اعلام می‌شود:

۱٫       نمایش “آبگوشت زهرماری” به نویسندگی آرش آبسالان و کارگردانی حسین اسدی از جزیره خارک

۲٫       نمایش “اتول سورون” به نویسندگی باقر سروش و کارگردانی شهروز دل افکار از تهران

۳٫       نمایش “اسموکینگ روم” به نویسندگی مهدی زندیه و کارگردانی سعید زارعی از تهران

۴٫       نمایش “بیست متری جوادیه” به نویسندگی کهبد تاراج و کارگردانی رضا بهرامی از تهران

۵٫       نمایش “پنهان خانه پنج در” به نویسندگی حسین کیانی و کارگردانی آرش فلاحت پیشه از تهران

۶٫       نمایش “پینوکیو” به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا(اوشان) محمودی از تهران

۷٫       نمایش “تن‌ها” به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معروفی از کرج

۸٫       نمایش “راشومون” به نویسندگی و کارگردانی احسان عبدالملکی دارایی از رشت

۹٫       نمایش “سگدو” به نویسندگی محمد چرم‌شیر و کارگردانی عباس غفاری از تهران

۱۰٫     نمایش “سه شنبه‌های لعنتی” به نویسندگی و کارگردانی محمدمهدی خاتمی از تهران

۱۱٫     نمایش “کمدی زا” به نویسندگی و کارگردانی کاوه مهدوی از شهریار

۱۲٫     نمایش “نسخ” به نویسندگی امید غفاری و کارگردانی امیرحسین غفاری از تهران

۱۳٫     نمایش “هار یا مردی که به هنگامه تولد هر دو دستش پر از خون بود” به نویسندگی و کارگردانی افشین زمانی از تهران

همچنین نمایش‌های زیر به عنوان آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها بدون اولویت و به ترتیب حروف الفبا در جشنواره سی و نهم حضور خواهند داشت:

۱٫       نمایش “اپیدمی” به نویسندگی علیرضا امیدی و کارگردانی رضا پورتراب‌زاده از گرگان

۲٫       نمایش “باب بارا” به نویسندگی و کارگردانی نیما ایمان‌زاده از سنندج

۳٫       نمایش “بهشت حکیم‌الله” به نویسندگی خسرو امیری و کارگردانی ویدا موسوی از اصفهان

۴٫       نمایش “بیداری به وقت خون” به نویسندگی و کارگردانی احسان جانمی از اصفهان

۵٫       نمایش “چاقوی دم‌کرده شب” به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی جلیل امیری از کرمان

۶٫       نمایش “خواهرم منم ایسمنه” به نویسندگی احمد ندافی و کارگردانی مشترک سعید یوسفی و علیرضا زارع از یزد

۷٫       نمایش “راشومون” به نویسندگی عبدالخالق مصدق و کارگردانی رسول اونق از گرگان

۸٫       نمایش “روییدن” به نویسندگی و کارگردانی شعیب مکتب‌داری از سنندج

۹٫       نمایش “ریبوت” به نویسندگی و کارگردانی امیرحسین آژیر ارشد از مشهد

۱۰٫     نمایش “کمین ژاله” به نویسندگی و کارگردانی حامد مکملی از قزوین

۱۱٫     نمایش “ناخوانده” به نویسندگی محمود ناظری و کارگردانی علیرضا(افشین) محمودی از شیراز

۱۲٫     نمایش “نگاهم به دریاست تا کسی آب نبرد” به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی حسن سبحانی از میناب

عناوین نمایش‌های مهمان این بخش نیز بدون اولویت و به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است:

۱٫       نمایش “آژاکس” به نویسندگی حمیدرضا نعیمی و کارگردانی فاتح بادپروا از مریوان

۲٫       نمایش “بین یه عالمه ماهی” به نویسندگی و کارگردانی امیر دلفانی از تهران

۳٫       نمایش “یک کاست لته” به نویسندگی هادی زرقانی و کارگردانی محمد اکبری از سبزوار

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافر آستانه ۱۱ تا ۲۱ بهمن ۹۹ برگزار می‌شود. آدرس سایت جشنواره www.fitf.ir است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا